| Gyártó | Modecom |
| Csatlakoztatás | USB |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Nyelv | Magyar |
| Szín | Fekete |
| Multimédia gombok | Multimédia gombok |
3 020 Ft
(2 377 Ft + ÁFA)| Csatlakozó típusa | USB |
| Billentyűk száma | 104 |
| Szín | Fekete |
| Egér a készletben | Nem |
| Operációs rendszer |
|
| Nettó tömeg | 415 g |
| Bruttó tömeg | 520 g |
| Csatlakoztatás | USB |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Nyelv | Magyar |
| Szín | Fekete |
| Multimédia gombok | Igen |
| Csuklótámasz | Nincs |
| Súly | 520 g |
