| Gyártó | Microsoft |
| Operációs rendszer | Windows |
| Kijelző méret | 12,3" |
| Kijelző felbontás | 2736 x 1824 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | WiFi |
| Szín | Ezüst |
441 930 Ft
(347 976 Ft + ÁFA)Terméksorozat | Surface |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 1035G4 |
| Processzor magok száma | 4 mag (1,1-3,7Ghz) |
Kijelző | |
| Képátló | 12,3" |
| Felbontás | 2736 x 1824 |
| Kijelző Típusa | Fényes, 3:2 |
Kamera | |
Előlapi kamera | 5.0 MP |
| Hátlapi kamera | 8.0 MP |
| Hátlapi kamera vaku | Nincs |
| Hátlapi kamera autófokusz | Van |
| Videófelvétel felbontás | FHD (1920 x 1080) @30fps |
Háttértár | |
| Háttértár méret | 128 GB |
| Bővíthető | Igen (MicroSD 512GB-ig) |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Grafikus vezérlő | |
| Grafikus vezérlő fajta | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Iris Plus Graphics |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella (46,5Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | Wi-Fi 6: 802.11ax |
| Bluetooth | 5.0 |
| Mobilinternet | Nincs |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó | 1 x USB 3.0, 1 x USB-C 3.1 |
| 3,5mm Jack csatlakozó | Van |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Ezüst |
| Méret | 292 mm x 201 mm x 8.5 mm |
| Súly | 775 g |
Egyéb funkció | |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | 10 Home |
| Kijelző méret | 12,3" |
| Kijelző felbontás | 2736 x 1824 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 8 GB |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Csak Wi-Fi |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 775 g |
