| Gyártó | Maxell |
| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | In-Ear |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Szín | Fekete |
9 050 Ft
(7 125 Ft + ÁFA)| Fejhallgató / Headset | Headset |
| Kialakítás | In-Ear |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Kábelhossz | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák | Mikrofon |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.3 kg |

MAXELL HOME STUDIO Fejhallgató 8 160 Ft