| Gyártó | Maxell |
| Átmérő | 3,5 colos |
| Csatlakoztatás | USB 3.0 |
| Méret | 4,0TB |
| Szín | Fekete |
| Fordulatszám | 5400 RPM |
| Átmeneti tároló | 8 MB Cache |
43 810 Ft
(34 496 Ft + ÁFA)| Csatoló | USB3.0 |
| Fordulatszám | 5400 |
| Méret | 3.5" |
| Puffer | 8MB |
| Tárolókapacitás | 4000 GB |
| Átmérő | 3,5 colos |
| Csatlakoztatás | USB 3.0 |
| Méret | 4,0TB |
| Szín | Fekete |
| Fordulatszám | 5400 RPM |
| Átmeneti tároló | 8 MB Cache |
| Olvasási sebesség | N/A |
| Írási sebesség | N/A |
| Súly | 1.35 kg |
