| Gyártó | Samsung |
| Csatoló felület | M.2 PCI-e |
| Tároló kapacitás | 500GB |
| Olvasási sebesség | 6900 MB/s |
| Írási sebesség | 5000 MB/s |
| NAND flash típusa | V-NAND MLC |
| Magasság | 22 mm |
33 040 Ft
(26 015 Ft + ÁFA)
SSD formatényező | M.2 |
SSD meghajtó kapacitása | 500 GB |
| Csatlakozófelület | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
Olvasási sebesség | 6900 MB/s |
Írási sebesség | 5000 MB/s |
Memória típusa | V-NAND MLC |
Hardveres titkosítás | Igen |
NVMe verzió | 1.3c |
| Csatoló felület | M.2 PCI-e |
| Tároló kapacitás | 500GB |
| Adatátviteli sebesség | 8 Gbit/s |
| Olvasási sebesség | 6900 MB/s |
| Írási sebesség | 5000 MB/s |
| NAND flash típusa | V-NAND MLC |
| Magasság | 22 mm |
