| Gyártó | Logitech |
| Csatlakoztatás | Vezeték nélküli |
| Érzékelő technológia | Optikai |
| Kialakítás | Klasszikus |
| DPI Felbontás | 1000 DPI |
| Szín | Vörös |
| Gombok száma | 3 gombos |
| Típus | Jobb kezes |
23 430 Ft
(18 448 Ft + ÁFA)| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Interface | USB/Wireless |
| Number of Buttons | 3 |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Mouse Features | Scrolling WheelAdvanced Optical Tracking |
| Platform Compability | PC |
| Requires Operating System | Linux Microsoft Windows 7 Apple Mac OS X 10.5 or Later Microsoft Windows 8 Chrome OS Microsoft Windows 10 |
| Supports Battery Type Classification | AA |
| Battery Included Quantity | 1 |
| Battery Required Quantity | 1 |
| External Color | Ruby |
| Included Accessories | USB receiver 1 AA Battery Documentation |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.08 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.08 kg |
| Csatlakoztatás | Vezeték nélküli |
| Érzékelő technológia | Optikai |
| Kialakítás | Klasszikus |
| DPI Felbontás | 1000 |
| Szín | Vörös |
| Gombok száma | 3 |
| Típus | Jobb kezes |
| Kábel hossz | Vezeték nélküli |
| Súly | 0.16 kg |
