| Gyártó | LG |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 6,2" |
| Kijelző felbontás | 1520 x 720 |
| Memória (RAM) | 3,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 64GB |
| Kamera felbontás | 13,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
55 770 Ft
(43 913 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 6,2" |
| Kijelző felbontás | 1520 x 720 |
| Processzor magok száma | 8 |
| Processzor sebessége | 1.8 GHz |
| Memória (RAM) | 3 GB |
| Belső / külső memória | 64GB |
| Kamera felbontás | 13,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 16 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 3500 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.37 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft