| Gyártó | LG |
| Technológia | LED |
| Felbontás | 1280x720 |
| 3D támogatás | 3D |
125 440 Ft
(98 771 Ft + ÁFA)| Felbontás | HD (1280x720) |
| Fényerő | 450 |
| Kontrasztarány(FOFO) | 100,000:1 |
| Zaj - Magas fényerő | 30dB |
| Zaj - takarékos | 23dB |
| Kivetítő lencse - fókusz | Manuális |
| Kivetítő lencse - képernyőméret | 40" ~ 80" |
| Kivetített kép - vetítési arány(széles/televízió) | 0,29 |
| Fény - típus | RGB LED |
| Fény - Élettartam magas fényerő esetén | 30000 óra |
| Képméretarány szabályozás | 4:3/Just scan/Set by Pro./ 16:9/Zoom/Cinema Zoom |
| Hang | 1W + 1W stereo |
| Energiafogyasztás | 55 W |
| Áramellátás | Adapter (100V – 240V @ 50~60 Hz) |
| Digitális(DVI,HDMI) | 1080p/1080i/720p/480p |
| HDMI | 1 x MHL |
| Audio kimenet | 1 x 3.5 mm |
| USB | 1 x USB A |
| Vezeték nélküli tükrözés | Képernyő megosztás |
| Bluetooth hang kimenet | Igen |
| Plug & Play(RGB/DVI/HDMI Auto Source Detection) | Igen |
| USB | Igen (HD DivX) |
| Kép megtekintő | Igen |
| 3D | 3D optimalizáló |
| Digitális képkorrekció | Igen (Vertikális) |
| Automatikus képkorrekció | Igen (vertikális) |
| Energiatakarékos mód | Igen (Min/Mid/Max) |
| Alvás időzítő | Igen |
| Automatikus ki/be kapcsolás | Igen |
| Automatikus készenlét / automatikus kikapcsolás | Igen |
| Technológia | LED |
| Felbontás | 1280x720 |
| Képarány | 16:9, 4:3 |
| Fényerő (ANSI Lumen) | 1000L |
| Kontraszt arány | 100000:1 |
| 3D támogatás | Van |
| Bemeneti Csatlakozók |
|
| Kimeneti Csatlakozók | 1 x Jack Audio |
| Zajkibocsátás | 30 dB |
| Megjeleníthető színek | N/A |
| Súly | 2 kg |
