| Gyártó | LG |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 6.55" |
| Kijelző felbontás | 720 x 1600 |
| Memória (RAM) | 3,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 64GB |
| Kamera felbontás | 40 mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
76 140 Ft
(59 952 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 6.55" |
| Kijelző felbontás | 720 x 1600 |
| Processzor magok száma | 4 |
| Processzor sebessége | 1.8 GHz |
| Memória (RAM) | 3 GB |
| Belső / külső memória | 64GB |
| Kamera felbontás | 40 mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 13 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok | 4G (LTE) |
| Akku kapacitás | 4000 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | Jack 3,5mm |
| Súly | 0.37 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft