| Gyártó | LG |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,4" |
| Kijelző felbontás | 480x960 |
| Memória (RAM) | 1,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 8,0mpx |
| Billentyűzet | MultiTouch |
37 630 Ft
(29 629 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,4" |
| Kijelző felbontás | 480x960 |
| Processzor magok száma | 4 |
| Processzor sebessége | 1.4 GHz |
| Memória (RAM) | 1 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 8,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 8 mpx |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 3000 mAh |
| Memóriakártya bővítés | N/A |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | Micro-USB-B |
| Súly | 0.33 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft