| Gyártó | LG |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,3" |
| Kijelző felbontás | 1280x720 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 13,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
39 450 Ft
(31 062 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,3" |
| Kijelző felbontás | 1280x720 |
| Processzor magok száma | 8 |
| Processzor sebessége | 1.0 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 13,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 8 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 3000 mAh |
| Memóriakártya bővítés | Micro SD, Micro SDHC |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | Jack 3,5mm |
| Súly | 0.33 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft