| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 37,5" |
| Kijelző felbontás | 3840x1600 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
467 820 Ft
(368 362 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 21:9 |
| Képátló | 37,5" |
| Felbontás | 3840 x 1600 |
| Fényerő | 300 lumen |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
Csatlakozók | |
| Egyéb csatlakozók | USB-C |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| USB | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
Tulajdonság | |
| Állítható magasság | Igen |
| Fali rögzítés | 100x100 |
| HD (High Definition) Támogatás | UHD |
Egyéb adatok | |
| Egyéb | HDR10, Freesync |
| Kijelző méret | 37,5" |
| Kijelző felbontás | 3840x1600 |
| Képarány | 21:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 13.2 kg |
