| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Paneltechnológia | IPS |
294 140 Ft
(231 606 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 21:9 |
| Képátló | 34" |
| Felbontás | 3440 x 1440 |
| Fényerő | 350 lumen |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
Tulajdonság | |
| Pivot (forgatható) | Igen |
| Állítható magasság | Igen |
| Fali rögzítés | 100x100 |
Csatlakozók | |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| USB | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
Egyéb adatok | |
| Egyéb | HDR10, VESA DisplayHDR 400 |
| Súly | 8 kg |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Képarány | 21:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 2 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 11.5 kg |
