| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Paneltechnológia | IPS |
262 730 Ft
(206 874 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 21:9 |
| Képátló | 34" |
| Felbontás | 3440 x 1440 |
| Fényerő | 300 lumen |
| Válaszidő | 5 ms |
| Láthatósági szög | 178°/178° |
Csatlakozók | |
| Egyéb csatlakozók | USB-C |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Képarány | 21:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1M:1 DCR |
| Válaszidő | 4,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 2 db |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 12 kg |
