| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Paneltechnológia | AH-IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
181 710 Ft
(143 078 Ft + ÁFA)| Típus | Monitor |
| Panel típus | AH-IPS (LED megvilágítással) |
| Kijelző méret | 34" / 86.4 cm |
| 3D megjelenítés | Nem |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Képarány | 21:9 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Látószög | 178° |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR / 5M:1 DCR |
| Fényerő | 300 cd/m |
| Frissítési frekvencia | 60 Hz |
| Színek száma | 1.07B |
| Hangszóró | 2 x 7 W |
| Fogyasztás átlagos / maximális / készenlét | 54 W / - / 0.3 W |
| Energiaosztály | B |
| Dönthető (Tilt) | Nem |
| Forgatható (Pivot) | Nem |
| Magasság állítás | Igen (120 mm) |
| Forgatható (Swivel) | Nem |
| VESA támogatás | 100 x 100 |
| Csatlakozók |
|
| Egyéb jellemzők |
|
| Szín | Fekete/Ezüst |
| Méret | 82.29 cm x 25.24 cm x 42.89 cm |
| Súly | 8 kg |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Képarány | 21:9 |
| Paneltechnológia | AH-IPS |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 5M:1 DCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 2 db |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 54W |
| Állapot | Új |
| Súly | 10 kg |
