| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
277 460 Ft
(218 472 Ft + ÁFA)| Típus | LED monitor |
| Ívelt kijelző | Igen |
| 3D monitor | Nem |
| Képátló | 34 inch |
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 3440 x 1440 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
Tuner | |
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang | |
| Hangszóró | Van |
Kommunikációs csatornák | |
| Csatlakozók | HDMI DisplayPort
|
| Kijelző méret | 34" |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 |
| Képarány | 21:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 54W |
| Állapot | Új |
| Súly | 5.7 kg |
