| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Hangszóró | Hangszóróval |
112 270 Ft
(88 401 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző méret | 27,0 " |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző képarány | 16:9 |
| Kijelző fényerő | 300 cd/m2 |
| Kijelző betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző válaszidő | 5,0 ms |
Csatlakozó(k) | |
| HDMI be | 2 db |
| HDMI 1.4 be | 1 db |
| Fejhallgató csatlakozó | Igen |
Alapadatok | |
| Készenléti fogyasztás | 0,50 watt |
| Üzemi fogyasztás | 36,0 watt |
Funkciók | |
| Funkciók | 98% sRGB,HDR 10,Gyári színkalibráció,Villódzásmentes kép,AMD FreeSync,Dinamikus Akciószinkron Mód,Feketestabilizátor, |
Fizikai jellemzők | |
| Fali konzol szabvány | VESA 100x100 |
Egyéb adatok | |
| Táp típus | Külső |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 100000000 :1 |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 36W |
| Állapot | Új |
| Súly | 7.12 kg |
