| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | IPS |
58 430 Ft
(46 007 Ft + ÁFA)| Típus | Monitor |
| Panel típus | AH-IPS (LED megvilágítással) |
| Kijelző méret | 27" / 69 cm |
| 3D megjelenítés | Nem |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Felbontás | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Képarány | 16:9 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Látószög | 178° |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR / 5M:1 DCR |
| Fényerő | 250 cd/m |
| Frissítési frekvencia | 60 Hz |
| Színek száma | 1.07B |
| Hangszóró | 2 x 2 W |
| Fogyasztás átlagos / maximális / készenlét | 29 W / - / 0.3 W |
| Energiaosztály | - |
| Dönthető (Tilt) | Igen (-5° - 20°) |
| Forgatható (Pivot) | Nem |
| Magasság állítás | Nem |
| Forgatható (Swivel) | Nem |
| VESA támogatás | Nincs |
| Csatlakozók |
|
| Egyéb jellemzők |
|
| Szín | Fekete |
| Méret talppal / talp nélkül | 634 x 469 x 204 mm / 634 x 382 x 91 mm |
| Súly talppal / talp nélkül | 4.3 kg / 3.9 kg |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 5M:1 DCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | 1db |
| DVI | 1db |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | Nincs |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | 29W |
| Állapot | Új |
| Súly | 5.7 kg |
