| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | IPS |
62 550 Ft
(49 251 Ft + ÁFA)| Kijelző méret | 27" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | IPS |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | 1db |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | 17W |
| Állapot | Új |
| Súly | 6 kg |
