| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 23,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
| 3D támogatás | 3D |
68 460 Ft
(53 905 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző méret | 23,6 " |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | TN |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző képarány | 16:9 |
| Kijelző fényerő | 300 cd/m2 |
| Kijelző betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző válaszidő | 1,0 ms |
Csatlakozó(k) | |
| HDMI 2.0 be | 2 db |
| DisplayPort 1.2 be | 1 db |
| Fejhallgató csatlakozó | Igen |
Alapadatok | |
| Pivot | Igen |
| Készenléti fogyasztás | 0,30 watt |
| Üzemi fogyasztás | 38,0 watt |
| Termék osztály | Gamer |
| Állítható magasság | Igen |
| Pixelhiba | 72 órás pixelgarancia subpixelekre is |
Funkciók | |
| Funkciók | 144Hz,AMD FreeSync,olvasó üzemmód,Villódzásmentes kép,Feketestabilizátor,OnScreen Control |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Fali konzol szabvány | VESA 100x100 |
| Nettó súly | 4,90 kg |
Egyéb adatok | |
| Táp típus | Külső |
| Kijelző méret | 23,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 3000:1 SCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Igen |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 2db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 100 x 100 mm |
| Fogyasztás | 38,7W |
| Állapot | Új |
| Súly | 6.9 kg |
