| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 23,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
| Hangszóró | Hangszóróval |
77 770 Ft
(61 236 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | TN |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 24" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 300 lumen |
| Válaszidő | 1 ms |
| Láthatósági szög | 170°/160° |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
Tulajdonság | |
| Pivot (forgatható) | Igen |
| HD (High Definition) Támogatás | Full HD |
Csatlakozók | |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
| USB | Igen |
| Kijelző méret | 23,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 320 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható (PIVOT) | Igen |
| VESA rögzítés | Van |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 4.2 kg |
