| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Paneltechnológia | VA |
| Hangszóró | Hangszóróval |
43 890 Ft
(34 559 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Kijelző méret | 24,0" |
| Kijelző típus | VA LED |
| Képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Kijelző fényerő | 250 cd/m2 |
| Kijelző kontraszt | 5M:1 DCR |
| Kijelző betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző válaszidő | 5,0 ms (High - Gaming mód) |
Alapadatok | |
| Tuner | DVB-T/C |
| Hangszóró | 2 x 5 Watt |
| Teletext | Igen |
| PiP | Igen |
| Fogyasztás | 33 Watt |
Csatlakozó(k) | |
| Kompozit | 1 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| HDMI in | 1 db |
| SCART | 1 db |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | VA |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 5M:1 DCR |
| Válaszidő | 5,0 ms |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Van |
| Hangszóró | Van |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | Nincs |
| USB port | 1 db |
| Dönthető | Igen |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 75x75mm |
| Fogyasztás | 33W |
| Állapot | Új |
| Súly | 5 kg |
