| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 11" |
| Kijelző felbontás | 2000 x 1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + GPS |
| Szín | Szürke |
114 410 Ft
(90 086 Ft + ÁFA)Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android 11 |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 11 " |
| Képátló | 27,94 cm |
| Kijelző felbontás | 2000x1200 |
Adatátvitel | |
| WiFi | 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| Mobilhálózati generáció | 4G |
Háttértár | |
| Háttértár méret | 128 GB |
Memória | |
| Belső memória | 4 GB |
Processzor | |
| CPU típus | MediaTek Helio G90T (2 x 2,05 GHz ARM Cortex-A76 & 6 x 2 GHz ARM Cortex-A55) |
| Magok száma | 8 db |
Multimédia | |
| Hátlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Előlapi kamera felbontás | 8 MP |
| Hangszóró modulok száma | 4 |
| Mikrofon | Igen |
Csatlakozók | |
| USB Type-C | Igen |
Érzékelő | |
| GPS | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Fényérzékelő | Igen |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Szürke |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Nettó súly | 0,65 kg |
| Szélesség (max.) | 256,8 mm |
| Magasság (max.) | 8,3 mm |
| Mélység (max.) | 169 mm |
| Táska kompatibilitás | 11" tablet táska |
Technikai paraméterek | |
| SIM kártya mérete | nanoSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verzió | 13 |
| Kijelző méret | 11" |
| Kijelző felbontás | 2000 x 1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 4 GB |
| Belső tárhely | 128 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + GPS |
| Szín | Szürke |
| Súly | 0.65 kg |
