| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Memória méret | 4GB |
145 020 Ft
(114 188 Ft + ÁFA)Memória típus DDRIII | |
Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | YOGABOOK |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 10,1 " |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| Kamera felbontás | 8 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor modell | Z8550 |
| Processzor típus | Atom |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Memória bővíthetőség | 128 |
Operációs rendszer | |
| Op.rendszer | Android |
| Verzió | Android 6.0 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
Hálózat | |
| Mobil kommunikáció | Nem |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | Micro-HDMI |
| USB | Micro |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Szürke |
Egyéb adatok | |
| Mikrofon. | Igen |
| Súly. | 0,69 g |
| Memória. | 4 GB |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 8500 mAh |
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Atom |
| Processzor típus | Z8550 |
| Processzor alap órajel | 1.44 GHz |
| Memória típus | DDR3 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics |
| Háttértár méret | 64 eMMC |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | micro HDMI |
| Bemeneti csatlakozók | 1x micro USB |
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | Beépített |
| Akkumulátor teljesítmény | 36 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 1.45 kg |
