| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
| Operációs rendszer | DOS |
239 990 Ft
(188 968 Ft + ÁFA)Terméksorozat IdeaPad V | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | i7-7500U |
| Processzor sebesség | 3,50 GHz |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| Merevlemez | 1000 GB+120GB SSD |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
Videokártya | |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 2 GB |
| Videokártya típus | AMD Radeon 530 |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cell (32Wh) mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth. | 4.1 |
| HSDPA, WWAN, UMTS | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | D-Sub + HDMI |
| USB 3.0 | 2 db |
| USB 2.0 | 2 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete-szürke |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Dokkolhatóság | USB/dokkoló porton |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7500U |
| Processzor alap órajel | 3.50 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | AMD Radeon 530 |
| Háttértár méret | 1000GB+240GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD Olvasó/író optikai meghajtó (beépítve) |
| Kommunikáció | WLAN 802.11ac |
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 32 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új |
