| Gyártó | Lenovo |
| Típus | AMD |
| Processzor | AMD Ryzen 7 |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2400 MHz |
| Memória méret | 32 GB |
| Tárhely | 1,0 TB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya típus | AMD FirePro D300 x 2 |
1 111 860 Ft
(875 480 Ft + ÁFA)Tulajdonságok | |
| Terméksorozat (PC) | ThinkStation P |
Általános | |
| Kivitel | TWR |
Processzor | |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen Threadripper Pro |
| Processzor modell | 3945WX |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 1000 GB |
Memória | |
| Memória. | 32 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória órajel | 3200 MHz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 0 GB |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | Igen |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 10 db |
| USB Type-C | 2 db |
| USB 3.1 | 6 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 2 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
| Soros port | Igen |
| Típus | AMD |
| Processzor | AMD Ryzen 7 |
| Processzor típus | Threadripper Pro |
| Processzor órajel | 4.2 GHz |
| CPU Foglalat típusa | N/A |
| Chipset típusa | N/A |
| Memória típus | DDR-4 |
| Memória órajel | 2400 MHz |
| Memória méret | 32 GB |
| Tárhely | 1,0 TB |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Videókártya | Dedikált VGA |
| Videókártya típus | AMD FirePro D300 x 2 |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mbps Gigabit LAN |
| Audió | Igen |
| Külső portok | 10x USB |
| Belső portok | N/A |
| Tápegység | 450 Watt |
| Ház típus | Midi Tower |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro |
| Állapot | Új |
| Súly | 24 kg |
