| Gyártó | Lenovo Üzleti |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
663 090 Ft
(522 118 Ft + ÁFA)Terméksorozat | Thinkpad Yoga |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 8665U |
Kijelző | |
| Képátló | 13,3" |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD, IPS, Touch, 300nits |
| Kamera felbontás | 1 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 16GB |
| Memória típus | DDR4 2400Mhz (2X8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | UHD Graphics 620 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cella (50Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 2 db |
| USB 3.1 | 2 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | USB átalakítóval |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | microSD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 1,3 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| TPM Chip | Van (2.0) |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 8665U |
| Processzor alap órajel | 1.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 50 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 1.3 kg |
