| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Memória méret | 32GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Szín | fekete |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
700 680 Ft
(551 716 Ft + ÁFA)| Processzor: | Intel Core™ Ultra 7 258V |
| Grafika: | Beépített Intel® Arc™ Grafika 140V |
| Memória: | 32 GB LPDDR5x 8533 |
| Tárhely: | 1000 GB |
| Kártyaolvasó: | Nincs |
| Kamera: | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Akkumulátor: | 64Wh |
| KIALAKÍTÁS | |
| Kijelző: | 16" WQXGA (2560x1600) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz |
| Billentyűzet: | Magyar háttérvilágítással |
| Súly: | Körülbelül 1.61 kg (3.55 lbs) |
| Burkolat színe: | Black |
| Operációs rendszer: | Windows® 11 Pro, Magyar / English |
| CSATLAKOZÓK | |
| WLAN + Bluetooth: | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Ethernet: | 100/1000M (RJ-45) |
| Csatlakozók: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On, 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W és DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, maximum 4K/60Hz, 1x Headphone / mikrofon combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45) |
| Ujjlenyomat olvasó: | Touch Style |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 16" |
| Kijelző felbontás | 2560x1600 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor típus | 258V |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória méret | 32GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Arc 140V |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 64 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | fekete |
| Súly | 1.61 kg |
