| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 16" |
| Processzor család | Intel Core 7 |
| Memória méret | 32GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | DOS |
| Szín | szürke |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
532 550 Ft
(419 330 Ft + ÁFA)| Felhasználás jellege | Üzleti |
| Operációs rendszer | Nincs (Külön megvásárolható) |
| Processzor típus | Intel Core 7 |
| Kijelző méret | 16.0" |
| Kijelző felbontás | WUXGA (1920x1200) |
| Érintőképernyő | Nem |
| Memória méret | 32GB |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 1TB SSD |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Van |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Ezüst/világos szürke |
| WWAN | Opcionális külső, USB porton keresztül |
| Súly | 1.7 kg |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 16" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | Intel Core 7 |
| Processzor típus | 240H |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória méret | 32GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 47 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | szürke |
| Súly | 1.7 kg |
