| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 8" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
49 420 Ft
(38 913 Ft + ÁFA)| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 8" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 2 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.63 kg |
