| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 8" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Fehér |
81 340 Ft
(64 047 Ft + ÁFA)Memória típus DDRIII | |
Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | TAB4 |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 8,0 " |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kamera felbontás | 8 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzor modell | Snapdragon 625 |
| Processzor típus | Octa-Core |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor sebesség | 2,00 GHz |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 16 GB |
| RAM | 3 GB |
| Memória bővíthetőség | 128 |
Operációs rendszer | |
| Op.rendszer | Android |
| Verzió | 7.1 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
Hálózat | |
| Mobil kommunikáció | 4G |
| GPS | Igen |
Csatlakozók | |
| USB | Type-C |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fehér |
Egyéb adatok | |
| Mikrofon. | Igen |
| Hangszóró | Igen |
| Súly. | 300,00 g |
| GSM | Igen |
| Lokalizáció | magyar |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4850 mAh |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 8" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 3 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Fehér |
| Súly | 0.3 kg |
