| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1900x1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + 4G |
| Szín | Fehér |
92 410 Ft
(72 763 Ft + ÁFA)Memória típus DDRIII | |
Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | P Series |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 10,1 " |
| Kijelző felbontás | 1900 x 1200 |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| Kamera felbontás | 8 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzor modell | A53 |
| Processzor típus | Cortex A53 |
| Processzor magok száma | 8 core |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Memória bővíthetőség | 256 |
Operációs rendszer | |
| Op.rendszer | Android |
| Verzió | Android Pie |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
Hálózat | |
| Mobil kommunikáció | 4G |
| GPS | Igen |
Csatlakozók | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
| Csatlakozók | USB 2.0 Type-C |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fehér |
Egyéb adatok | |
| Mikrofon. | Igen |
| Súly. | 440,00 g |
| GSM | Igen |
| Lokalizáció | magyar |
| Memória. | 3 GB |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 7000 mAh |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1900x1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 3 GB |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + 4G |
| Szín | Fehér |
| Súly | 0.86 kg |
