| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
29 660 Ft
(23 354 Ft + ÁFA)| Model | ZA550030BG |
| Product | Lenovo TB-7305F |
| Processor | MediaTek MT8321 (4C, 4x A7 @1.3GHz) |
| Graphics | Integrated ARM Mali-400 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 1GB Soldered |
| Display | 7" HD (1024x600) IPS 350nits |
| Touchscreen | 5-point Multi-touch |
| Expandable Memory | MicroSD card (Up to 128GB) |
| Storage | 16GB eMMC |
| WLAN + Bluetooth | 11b/g/n, 1x1 + BT4.0 |
| WWAN | None |
| Card Slot | MicroSD Card Holder Tray |
| Bundled Accessories | None |
| Color | Onyx Black |
| Case Material | Metal / Plastic |
| Camera | Front 2.0MP / Rear 2.0MP |
| Microphone | Mono |
| VoiceCall | No |
| Battery | Integrated 3500mAh |
| Power Adapter | 5V / 1.0A |
| Operating System | Android |
| Bundled Service | Not Avaiable |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 1 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.5 kg |
