| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1200x800 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 64 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + 4G |
| Szín | Szürke |
85 770 Ft
(67 535 Ft + ÁFA)Terméksorozat | Tab M10 HD |
Processzor | |
| Processzor gyártó | MediaTek |
| Processzor típus | Helio |
| Processzor modell | P22T |
| Processzor magok száma | 8 mag (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
Kijelző | |
| Képátló | 10,1" |
| Felbontás | 1280 x 800 |
| Kijelző Típusa | Fényes, HD, IPS |
Kamera | |
Előlapi kamera | 5.0 MP |
| Hátlapi kamera | 8.0 MP |
| Hátlapi kamera vaku | Nincs |
| Hátlapi kamera autófokusz | Igen |
| Videófelvétel felbontás | FHD (1920 x 1080) @30fps |
Háttértár | |
| Háttértár méret | 64 GB |
| Bővíthető | Igen (MicroSD 1TB-ig) |
Memória | |
| Memória mérete | 4 GB |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Android 10 |
Grafikus vezérlő | |
| Grafikus vezérlő fajta | PowerVR |
| Grafikus vezérlő típus | GE8320 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 5000 mAh beépített (10W gyorstöltés) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0 |
| Mobilinternet | Van (4G) |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó | USB Type-C 2.0 |
| 3,5mm Jack csatlakozó | Van |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Vasszürke |
| Méret | 241.54 x 149.38 x 8.25 mm |
| Súly | 420 g |
Egyéb funkció | |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verzió | 10 |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1200x800 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 4 GB |
| Belső tárhely | 64 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + 4G |
| Szín | Szürke |
| Súly | 420 g |
