| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | WiFi |
| Szín | Szürke |
74 120 Ft
(58 362 Ft + ÁFA)Memória típus DDR4 | |
Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | M Series |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 10,3 " |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| Kamera felbontás | 5 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Processzor | |
| Processzor gyártó | MediaTek |
| Processzor modell | Helio P22T |
| Processzor típus | Cortex A53 |
| Processzor magok száma | 8 core |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Memória bővíthetőség | 256 |
Operációs rendszer | |
| Op.rendszer | Android |
| Verzió | Android 9 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Igen |
Hálózat | |
| Mobil kommunikáció | Nem |
| GPS | Igen |
Csatlakozók | |
| USB | Type-C |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Szürke |
Egyéb adatok | |
| Mikrofon. | Igen |
| Súly. | 460,00 g |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória. | 2 GB |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 5000 mAh |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verzió | 9 |
| Kijelző méret | 10,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 2 GB |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Csak Wi-Fi |
| Szín | Szürke |
| Súly | 0.75 kg |
