| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10.3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | Wifi + 4G |
| Szín | Szürke |
92 120 Ft
(72 535 Ft + ÁFA)| Model | ZA5V0183BG |
| Product | Lenovo TB-X606X |
| Region | EAST |
| Country/Region | Hungary |
| Machine Type | ZA5V |
| TopSeller | No |
| Processor | MediaTek Helio P22T (8C, 8x A53 @2.3GHz) |
| Graphics | Integrated IMG GE8320 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 4GB Soldered LPDDR4X-3200 |
| Display | 10.3" FHD (1920x1200) TDDI 330nits |
| Touchscreen | 10-point Multi-touch |
| Expandable Memory | MicroSD card (Up to 256GB) |
| Storage | 64GB eMMC |
| WLAN + Bluetooth | 11a/b/g/n/ac, 1x1 + BT5.0 |
| WWAN | 4G LTE |
| Card Slot | Single Nano-SIM & MicroSD Card Holder Tray |
| Bundled Accessories | None |
| Color | Iron Grey |
| Case Material | Metal |
| Camera | Front 5.0MP / Rear 8.0MP |
| Microphone | 2x, Array |
| VoiceCall | No |
| Battery | Integrated 5000mAh |
| Power Adapter | 5V / 2.0A |
| Operating System | Android Pie |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verzió | 9 |
| Kijelző méret | 10.3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Processzor típusa | Octa Core |
| RAM | 4 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + 4G |
| Szín | Szürke |
| Súly | 0.8 kg |
