| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
25 790 Ft
(20 307 Ft + ÁFA)Memória típus DDRIII | |
Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | E Series |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 7,0 " |
| Kijelző felbontás | 1024 x 600 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kamera felbontás | 2 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Processzor | |
| Processzor gyártó | MediaTek |
| Processzor típus | Cortex A35 |
| Processzor magok száma | 4 (Quad-Core) |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Memória bővíthetőség | 128 |
Operációs rendszer | |
| Op.rendszer | Android Oreo |
| Verzió | 8.0 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Igen |
Hálózat | |
| Mobil kommunikáció | Nem |
Csatlakozók | |
| USB | Micro |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
Egyéb adatok | |
| Mikrofon. | Igen |
| Súly. | 271,70 g |
| Memória. | 1 GB |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 2750 mAh |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 7" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 1 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Mobilinternet | Wifi + Bluetooth |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.42 kg |
