| Gyártó | Lenovo Gamer |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | DOS |
| Szín | szürke |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
540 080 Ft
(425 259 Ft + ÁFA)Processzor AMD® Ryzen™ 7 7735HS 3,20GHz
Kijelző 15.6" FULL HD (1920x1080) LED matt
Memória 16GB DDR5 4800MHz
Háttértár 1000 GB m.2 PCIe NVMe SSD
Grafikus kártya nVidia Geforce RTX 4050 6GB GDDR6
Optikai meghajtó Optikai meghajtó nélkül
Egyéb jellemzők WiFi: 802.11ax
USB csatlakozók: 2 x USB 3.2 Type A (Gen1) + USB 3.2 Type C (Gen1)
Kártyaolvasó: 3in1
HDMI: 2.1
Webkamera: HD 720p with Privacy Shutter
Bluetooth: 5.2
LAN: Gigabit
TPM: 2.0
Súly: 1.8 kg
Szín: Luna Grey
Wattóra: 57.5 Wh
Operációs rendszer Operációs rendszer nélkül
Billentyűzet magyar
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor típus | 7735HS |
| Processzor alap órajel | 3.20 GHz |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | RTX 4050 6GB |
| Grafikus memória | Dedikált, 6GB grafikus memória |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1TB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 57,5 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | szürke |
| Súly | 1.8 kg |
