| Model | 81SY00CQHV |
| Product | Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 |
| Region | EET |
| Country/Region | Hungary |
| Machine Type | 81SY |
| Processor | Intel Core i5-9300H (4C / 8T, 2.4 / 4.1GHz, 8MB) |
| Graphics | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 |
| Chipset | Intel HM370 |
| Memory | 1x 8GB DIMM DDR4-2666 |
| Display | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, 60Hz |
| Multi-touch | None |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe + 1TB HDD 7200rpm 2.5" |
| Optane Memory | None |
| Optical | None |
| Media Reader | None |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT4.2 |
| Color | Black |
| Camera | 720p |
| Microphone | 2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Hungarian |
| Fingerprint Reader | None |
| TPM | FW TPM 2.0 |
| Battery | Integrated 52.5Wh |
| Power Adapter | 170W Slim Tip |
| Operating System | Microsoft Windows 10 Home |
| Bundled Software | None |
| Base Warranty | 2-year, Depot |
Core i5 9300H (2400)/8192 (DDR4)/1000 + 512 NVMe SSD/15,6" IPS FHD LED matt/ninc
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i5 |
| Processzor típus |
9300H |
| Processzor alap órajel |
2.40 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
nVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Grafikus memória |
Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
HDD+SSD háttértár |
| Háttértár méret |
1000GB+512GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- WLAN 802.11ac
- Bluetooth 4.2
- Webkamera
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- HDMI
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 1 x USB 2.0
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
- BIOS védelme felhasználói jelszóval
- Ujjlenyomat olvasó
|
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
52,5 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly |
2.3 kg |