| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
299 990 Ft
(236 212 Ft + ÁFA)Lépjen be a játékok világába ezzel a vékony, könnyű és hordozható gaming számítógéppel, amely könnyen futnak játékai. A 7. generációs Intel® Core™ processzoroknak és az NVIDIA GTX 1050 különálló videokártyájának, a prémium minőségű hangzásnak és a nagyobb sebesség érdekében választható hibrid tárhelynek köszönhetően, azonnal belevághat a játékba. A választható háttérvilágítású billentyűzettel nappal vagy akár éjszaka is játszhat, miközben az optimalizált hőtervezés nem engedi a gépet felmelegedni játék közben, tartson az akármeddig.
A legújabb gaming teljesítmény. Az Y520 a legújabb 7. generációs Intel® Core processzorokkal van felszerelve. A korábbi processzorokhoz képest akár 12 százalékkal magasabb teljesítőképességgel, a webes teljesítmény egy dedikált média motoron keresztüli 19 százalékos növekedésével, élvezheti a legújabb technológia vívmányait akár a számítógépen, akár online játszik.
Következő generációs grafika. Az Y520 NVIDIA GTX 1050/1050GTi vagy AMD Radeon™ RX videokártyával érkezik, amely zökkenőmentes játékot és megfelelő képkocka sebességet biztosít. Ne habozzon hát, vesse bele magát az akcióba kedvenc belső nézetű lövöldözős játékában azzal a tudattal, hogy laptopja teljesítménye nem hagyja Önt cserben.
Szupergyors sebesség és tárhely. Az Y520 az akár 512 GB PCIe SSD tárhelyének köszönhetően csökkenti a rendszerindításhoz és a játék betöltéséhez szükséges időt, vagy az akár 2 TB mérető HDD tárhelyét használhatja teljes játékgyűjteményének tárolásához. De választhat hibrid tárhelyet is, így hatékonyan kihasználhatja mindkét lehetőséget.
Harman Audio Dolby Premiummal. Akár játékhoz használható fejhallgatóval akár anélkül, a Legion Y520 a 2 db 2W-os Dolby Audio Premium technológiás Harman hangszója tökéletes megoldást kínál mindenkinek. A Dolby Audio Premium egyénileg beállítható hangerővel prémium minőségű hangzást garantál minden esetben, játékhoz pedig valóban káprázatos.
Testreszabhatóság és felvétel a Lenovo Nerve Sense segítségével. Beállításait, így a hangerőt, az aktív gombokat, a hűtést és a hálózati prioritásokat is könnyedén testreszabhatja, szóval nyugodtan koncentrálhat csak a játékra. Játék közben megjelölhet fontos eseményeket a visszajátszáshoz vagy feltöltheti őket streaming oldalakra. A Lenovo Nerve Sense mindezt megkönnyíti.
Ragyogjon a választható piros háttérvilágítású billentyűzettel. Az Y520 választható piros háttérvilágítású billentyűzete tökéletes a késő esti játékhoz. A ragyogó bíborvörös háttérvilágítású billentyűzet billentyűi csak 1,7 mm-t mozognak, így határozott, pontos és gyors leütéseket végezhet akár csevegés, akár játék közben.
Hordozható kialakítás. A csupán 25,8 mm-es vastagságának, 2,5 kg-os súlyának és szennyeződésálló vázának köszönhetően ezt a gaming laptopot bárhová magával viheti. Csak tegye bele táskájába az Y520 készüléket, és élvezze a mobil játékélményt utazás közben is.
Hőtervezés. Az Y520-at úgy tervezték, hogy a stratégiai szempontok alapján kialakított ventillátorok és szellőzők segítségével megelőzhető legyen a túlmelegedés. Ez a videokártyához és processzorokhoz közel található ventilátor rendszer folyamatosan mozgatja a meleg levegőt, míg a hátul elhelyezett szellőzők kiengedik azt. Ezen kívül a Lenovo Nerve Sense Extreme Cooling parancsikonjának használatával bekapcsolhat egy extra hűtést, amelyre a játék során szüksége lehet.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
| Szín: | Fekete |
| Operációs rendszer: | FreeDOS |
| Kijelző típusa / fajta: | 15,6" FULL HD IPS / matt |
| Kijelző felbontása: | 1920x1080 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-7700HQ/2,80GHz - 3,80GHz/ 6MB |
| Memória mérete / típusa: | 8GB DDR4 / 2400 MHz |
| Memória bővíthetőség: | 2 slot / max. 16GB |
| Háttértároló: | 2TB HDD |
| Optikai meghajtó: | Nincs - Ajánlott külső optikai meghajtók |
| VGA típusa: | NVIDIA® GeForce® GTX1050Ti |
| VGA memória: | 4GB GDDR5 |
| VGA csatlakozó: | HDMI |
| USB 2.0: | 1x |
| USB 3.0: | 2x 3.0 / 1x 3.1 - Type C |
| LAN / WiFi: | Gbit LAN / 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.1 |
| Webkamera: | 720p |
| Hangszóró: | Dolby® Audio Premium - with Harman™ Speakers |
| Kártyaolvasó: | 4 az 1 |
| Akkumulátor: | 3 cella Li-Polymer |
| Súly: | 2,4 kg |
| Méret: | 380 x 265 x 25,8mm |
| Egyéb: | Háttérvilágítású billentyűzet |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7700HQ |
| Processzor alap órajel | 2.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 2TB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | HDMI |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | Kensington zár foglalat |
| Kártyaolvasó | 4 in 1 SD, SDHC, SDXC, MMC |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 45 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.87 kg |
