| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
284 970 Ft
(224 385 Ft + ÁFA)Lépjen be a játékok világába ezzel a vékony, könnyű és hordozható gaming számítógéppel, amely könnyen futnak játékai. A 7. generációs Intel® Core™ processzoroknak és az NVIDIA GTX 1050 különálló videokártyájának, a prémium minőségű hangzásnak és a nagyobb sebesség érdekében választható hibrid tárhelynek köszönhetően, azonnal belevághat a játékba. A választható háttérvilágítású billentyűzettel nappal vagy akár éjszaka is játszhat, miközben az optimalizált hőtervezés nem engedi a gépet felmelegedni játék közben, tartson az akármeddig.
A legújabb gaming teljesítmény. Az Y520 a legújabb 7. generációs Intel® Core processzorokkal van felszerelve. A korábbi processzorokhoz képest akár 12 százalékkal magasabb teljesítőképességgel, a webes teljesítmény egy dedikált média motoron keresztüli 19 százalékos növekedésével, élvezheti a legújabb technológia vívmányait akár a számítógépen, akár online játszik.
Következő generációs grafika. Az Y520 NVIDIA GTX 1050/1050GTi vagy AMD Radeon™ RX videokártyával érkezik, amely zökkenőmentes játékot és megfelelő képkocka sebességet biztosít. Ne habozzon hát, vesse bele magát az akcióba kedvenc belső nézetű lövöldözős játékában azzal a tudattal, hogy laptopja teljesítménye nem hagyja Önt cserben.
Szupergyors sebesség és tárhely. Az Y520 az akár 512 GB PCIe SSD tárhelyének köszönhetően csökkenti a rendszerindításhoz és a játék betöltéséhez szükséges időt, vagy az akár 2 TB mérető HDD tárhelyét használhatja teljes játékgyűjteményének tárolásához. De választhat hibrid tárhelyet is, így hatékonyan kihasználhatja mindkét lehetőséget.
Harman Audio Dolby Premiummal. Akár játékhoz használható fejhallgatóval akár anélkül, a Legion Y520 a 2 db 2W-os Dolby Audio Premium technológiás Harman hangszója tökéletes megoldást kínál mindenkinek. A Dolby Audio Premium egyénileg beállítható hangerővel prémium minőségű hangzást garantál minden esetben, játékhoz pedig valóban káprázatos.
Testreszabhatóság és felvétel a Lenovo Nerve Sense segítségével. Beállításait, így a hangerőt, az aktív gombokat, a hűtést és a hálózati prioritásokat is könnyedén testreszabhatja, szóval nyugodtan koncentrálhat csak a játékra. Játék közben megjelölhet fontos eseményeket a visszajátszáshoz vagy feltöltheti őket streaming oldalakra. A Lenovo Nerve Sense mindezt megkönnyíti.
Ragyogjon a választható piros háttérvilágítású billentyűzettel. Az Y520 választható piros háttérvilágítású billentyűzete tökéletes a késő esti játékhoz. A ragyogó bíborvörös háttérvilágítású billentyűzet billentyűi csak 1,7 mm-t mozognak, így határozott, pontos és gyors leütéseket végezhet akár csevegés, akár játék közben.
Hordozható kialakítás. A csupán 25,8 mm-es vastagságának, 2,5 kg-os súlyának és szennyeződésálló vázának köszönhetően ezt a gaming laptopot bárhová magával viheti. Csak tegye bele táskájába az Y520 készüléket, és élvezze a mobil játékélményt utazás közben is.
Hőtervezés. Az Y520-at úgy tervezték, hogy a stratégiai szempontok alapján kialakított ventillátorok és szellőzők segítségével megelőzhető legyen a túlmelegedés. Ez a videokártyához és processzorokhoz közel található ventilátor rendszer folyamatosan mozgatja a meleg levegőt, míg a hátul elhelyezett szellőzők kiengedik azt. Ezen kívül a Lenovo Nerve Sense Extreme Cooling parancsikonjának használatával bekapcsolhat egy extra hűtést, amelyre a játék során szüksége lehet.
A fenti termékleírás egy általános termékismertető, a pontos paraméterek modellenként és konfigurációnként eltérhetnek.
Kijelző | |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Panel típus | IPS |
Processzor | |
| CPU gyártó | Intel |
| CPU család | Core i5 |
| CPU típus | Intel Core i7-7300HQ(2,7GHz, 4 MB) |
Memória | |
| Memória mennyiség | 8,0 GB |
| Memória | DDR4-2400MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Memória modulok | 1 x 8 |
Háttértár | |
| Háttértár típus | HDD |
| Háttértár méret | 1000 GB |
Videókártya | |
| VGA típus | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 |
| Chipset gyártó | Intel |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| WiFi | 802.11 ac/b/g/n |
| Bluetooth | 4.1 |
Webkamera | |
| Felbontás | 0,90 MP |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | FreeDos |
Csatlakozók | |
| USB 2.0 ki | 1 db |
| USB 3.0 ki | 2 db |
| USB Type-C ki | 1 db |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Hálózati csatlakozás | 10/100/1000 Mb/s |
| Memória kártyaolvasó | Igen |
Akkumulátor | |
| Technológia | Li-ion |
| Tárolt energia | 45 wattóra |
| Cellák száma | 3 |
| Töltő teljesítmény | 135 watt |
Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Szélesség (max.) | 380,0 mm |
| Magasság (max.) | 25,8 mm |
| Mélység (max.) | 265,00 mm |
| Nettó súly | 2,40 kg |
Alapadatok | |
| Család | Y520 |
Audió | |
| Hangszóró | Harman sztereó hangszórók |
| Mikrofon | Igen |
Egyéb adatok | |
| Billentyűzet | Magyar |
Egyéb funkciók | |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 7300HQ |
| Processzor alap órajel | 2.70 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | GeForce GTX 1050 Ti |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | 3.5 Jack audió |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 45 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 4.15 kg |
