Terméksorozat | Legion |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 10300H |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1200 - 16:9 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD, IPS |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 256 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 2933 MHz(1x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Microsoft Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 4 GB |
| Videokártya típus | GTX 1650TI |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 4 cella (80Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | HDMI, USB-C Displayport |
| USB portok száma | 5 db |
| USB Type-C | 1 db |
| USB 3.1 | 4 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | 10/100/1000 |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2,3 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Van (2.0) |
Core i5 10300H (up to 4500)/16384 (DDR4)/256 NVMe SSD/15,6" IPS FHD LED matt/nin
| Tipus |
Laptop |
| Kijelző méret |
15,6" |
| Kijelző felbontás |
1920x1080 |
| Kijelző típus |
Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő |
Nem |
| Processzor család |
INTEL Core-i5 |
| Processzor típus |
10300H |
| Processzor alap órajel |
2.30 GHz |
| Memória típus |
DDR4 |
| Memória méret |
16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó |
NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus |
GTX 1660TI |
| Grafikus memória |
Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus |
SSD háttértár |
| Háttértár méret |
256GB SSD |
| Optikai meghajtó |
Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
- 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Bluetooth 5.1
- Webkamera HD
- Beépített mikrofon
- Beépített Sztereó Hangszóró
|
| Kimeneti csatlakozók |
- 10/100/1000 Gigabit LAN
- HDMI
- 3.5 Jack audió
|
| Bemeneti csatlakozók |
- 4 x USB 3.0
- 1 x USB Type-C
|
| Biztonság |
BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó |
Van |
| Akkumulátor |
4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény |
80 Wh |
| Tartozékok |
Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer |
Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot |
Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás |
Igen |
| Szín |
fekete |
| Súly |
2.3 kg |