| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 13.9" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 16GB |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
696 900 Ft
(548 740 Ft + ÁFA)| Szín: | Platinum |
| Operációs rendszer: | Windows® 10 Home |
| Kijelző típusa / fajta: | 13,9" UHD IPS / fényes - multitouch |
| Kijelző felbontása: | 3840x2160 |
| Platform: | Intel® |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-8550U /1,80GHz - 4,00GHz/ 8MB |
| Memória mérete / típusa: | 16GB DDR4 / 2400MHz |
| Háttértároló: | 1TB PCIe SSD |
| Optikai meghajtó: | Nincs - Ajánlott külső optikai meghajtók |
| VGA típusa: | Intel® HD Graphics 620 |
| VGA memória: | Rendszermemóriából |
| USB 3.0: | 1x USB3.0 / 2x USB Type-C (Thunderbolt™ + DisplayPort™ + PD) |
| LAN / WiFi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.1 |
| Ujjlenyomat olvasó: | Van |
| Webkamera: | HD |
| Hangszóró: | 2 x 2W JBL® Speakers and 3W Subwoofer Dolby Atmos® |
| Akkumulátor: | 4 cella |
| Súly: | 1,37 kg |
| Méret: | 323 x 223,5 x 13,9 mm |
| Egyéb: | 360°-ban kihajtható kijelző, Bluetooth aktív toll, Háttérvilágítású billentyűzet |
| Tipus | Hibrid |
| Kijelző méret | 13.9" |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 8550U |
| Processzor alap órajel | 1.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel HD Graphics 620 |
| Háttértár méret | 1TB |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | Display port |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | Ujjlenyomat olvasó |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 4 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | N/A |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új |
| Súly | 2.39 kg |
