| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
| Szín | szürke |
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
396 110 Ft
(311 897 Ft + ÁFA)Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 5 |
| Processzor modell | 7530U |
| Processzor órajel | 2 GHz |
| Cache mérete | 16 MB |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 14" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Érintőképernyő | Igen |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 512 GB |
Kapcsolat | |
| Adatátvitel |
Bluetooth Wi-Fi
|
| Csatlakozók |
HDMI kimenet
USB |
Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx |
További tulajdonságok | |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Kártyaolvasó | Van |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 14,0" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Fényes kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor típus | 7530U |
| Processzor alap órajel | 2.00 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | Radeon 610M |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 52,5 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | szürke |
| Súly | 1.55 kg |
