| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Memória méret | 4GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Szín | szürke |
143 970 Ft
(113 362 Ft + ÁFA)Terméksorozat | IdeaPad Duet |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor modell | N4020 |
Kijelző | |
| Képátló | 10,3" |
| Felbontás | 1920 x 1200 |
| Kijelző Típusa | Fényes, FullHD, IPS, Touch, 340nits |
| Kamera felbontás | 2 MP + 5MP hátlapi kamera |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Háttértár | |
| Háttértár típus | eMMC |
| eMMC méret | 64 GB |
| SSD méret | 0 GB |
Memória | |
| Memória. | 4 GB |
| Memória típus | LPDDR4 2400Mhz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home S és Office 365 előfizetés |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Intel |
| Memória | - |
| Videokártya típus | UHD Graphics 600 |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 2 cella (30Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | USB-C DisplayPort |
| USB portok száma | 2 db |
| USB Type-C | 2 db |
| USB 3.2 | 0 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | microSD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Grafitszürke |
| Súly | 0.9 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Nincs |
| Dokkolhatóság | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| TPM Chip | Nincs |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | Intel® Celeron® N |
| Processzor típus | N4020 |
| Processzor alap órajel | 1.0 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 4GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel UHD Graphics 600 |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 64GB |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók | 2 x USB Type-C |
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 2 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 30 Wh |
| Tartozékok |
|
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 10 Home |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Nem |
| Szín | szürke |
| Súly | 0.9 kg |
