| Gyártó | Doogee |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,0" |
| Kijelző felbontás | 720x1280 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 5,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
25 080 Ft
(19 748 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,0" |
| Kijelző felbontás | 720x1280 |
| Processzor magok száma | 4 |
| Processzor sebessége | 1.3 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 5,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 2 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSIM/MicroSIM |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 2580 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.32 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft