| Gyártó | Denver |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet | WiFi |
| Szín | Fekete |
33 600 Ft
(26 456 Ft + ÁFA)Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Android 8.1 GO |
Specifikáció | |
| Szín | Fekete |
| Processzor gyártó | Quad Core |
| Magok száma | 4 |
| Memória mérete | 1 GB |
| Háttértároló | 16 GB |
| Bővíthetőség | microSD |
| SIM foglalat | Nem |
Képernyő | |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Felbontás | 1024×600 |
Biometrikus azonosítás | |
| Arcfelismerő | Nem |
| Ujjlenyomat olvasó | Nem |
Kamera | |
| Előlapi kamera | 2 MP |
Csatlakozók | |
| WiFi szabvány | 802.11 bgn |
| Töltő csatlakozó | micro USB |
Fizikai jellemzők | |
| Méret | 15,00 x 25.90 x 1,00 cm |
| Súly | 800 gr |
| Akkumulátor | 4400 mAh |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verzió | 9 |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1024x600 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 1 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet | Csak Wi-Fi |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.79 kg |
