1 182 180 Ft
(930 850 Ft + ÁFA)Terméksorozat | XPS 17 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 10750H |
Kijelző | |
| Képátló | 17" |
| Felbontás | 1920 x 1200 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD, IPS |
| Kamera felbontás | 1 Mpixel |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| HDD méret | 0 GB |
| SSD méret | 1 TB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 2933MHz (2x8GB) |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
Videokártya | |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya fajta | nVidia GeForce |
| Memória | 4 GB |
| Videokártya típus | GTX 1650TI |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 6 cella (97Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.1 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | USB-C Displayport |
| USB portok száma | 4 db |
| USB Type-C | 4 db |
| USB 3.2 | 0 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | SD |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Platinaezüst |
| Súly | 2,2kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| TPM Chip | Van (2.0) |
