| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 13,4" |
| Processzor család | Snapdragon X1E |
| Memória méret | 16GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Szín | ezüst |
924 430 Ft
(727 897 Ft + ÁFA)Terméksorozat | XPS 13 |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzor típus | Snapdragon X1E |
| Processzor modell | 80-100 |
Kijelző | |
| Képátló | 13,4" |
| Felbontás | 1920 x 1200 |
| Kijelző Típusa | Matt, FullHD+, 500nits |
| Kamera felbontás | FullHD 1080p |
| Érintőkijelző | Nem |
Háttértár | |
| Háttértár típus | SSD (NVMe) |
| SSD méret | 512 GB |
Memória | |
| Memória. | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X 8400 Mhz |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Pro |
Videokártya | |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya fajta | Qualcomm |
| Memória | - |
| Videokártya típus | Adreno |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella (55Wh) |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | Qualcomm® FastConnect™ 7800 Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | 5.4 |
| 4G/LTE | Nincs |
Csatlakozók | |
| Video csatlakozás | USB-C Displayport |
| USB portok száma | 2 db |
| USB Type-C | 2 db (2 db Thuinderbolt 4) |
| USB 3.1 | 0 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 2.0 | 0 db |
| LAN | - |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | - |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Platina |
| Súly | 1,19 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| TPM Chip | Van (TPM 2.0) |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 13,4" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | Snapdragon X1E |
| Processzor típus | 80-100 |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Memória méret | 16GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Adreno |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | 3.5 Jack audió |
| Bemeneti csatlakozók | 2 x USB Type-C |
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 55 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín | ezüst |
| Súly | 1.19 kg |
