| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Paneltechnológia | TN |
76 490 Ft
(60 228 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | TN |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 24" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 350 lumen |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
Csatlakozók | |
| HDMI | Igen |
| Display Port | Igen |
Egyéb adatok | |
| Súly | 8 kg |
| Szín | Fekete |
| Technológia | LED |
| Kijelző méret | 24" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 1000:1 SCR |
| Válaszidő | 1,0 ms |
| Betekintési szög | N/A |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | 1db |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 7.55 kg |
